Kilka słow o mnie


face

Hej mam na imię Paweł

Zajmuję się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych w oparciu o technologie HTML, CSS i JavaScript. Swoją karierę zawodową Front end Developera rozpocząłem na stanowisku pozycjonera w jednej z poznańskich korporacji interaktywnych. Zajmowane stanowisko umożliwiło mi wzięcie udziału w wielu projektach i kampaniach prowadzonych dla klientów z rynku polskiego jak i zagranicznego.

Doświadczenie to pozwoliło mi poznać interesujących ludzi, wzbogacić swoją wiedzę oraz otworzyć się na nowe możliwości i nietuzinkowe rozwiązania. Front end developer jako freelancer stał się moim pomysłem na dalsze życie. Praca stała się jednocześnie moją pasją. Każdego dnia przekuwam swoją wiedzę, doświadczenie w tworzenie stron i serwisów, które służą firmom, klientom oraz zwykłym ludziom. W swojej pracy przywiązuję szczególną wagę do jakości kodu i do jak najlepszego odwzorowania pracy grafika. W długoterminowej perspektywie taka postawa procentuje. Wierzę, że strona internetowa to nie tylko medium przekazujące fakty. To również część opowieści o danej marce. To miejsce, gdzie tworzy się pozytywne doświadczenie odbiorcy. Kod, który tworzę potrafi sprostać tym wyzwaniom.

Obecnie poszerzam swoją wiedzą przy ES6 Node.js Angular.js dbając jednocześnie o terminy zleceń, których podejmuję się każdego dnia. Poza komputerem uwielbiam wykorzystywać czas na poszukiwanie tanich połączeń lotniczych, a co za tym idzie podróżowanie. Podczas podróży staram się udoskonalać mój warsztat fotograficzny.

Umiejętności :

HTML 5

99%

CSS3/SASS

85%

JavaScript

45%

SEO/SEM

90%

Znajomość narzędzi :

Dreamweaver

100%

Photoshop

90%

Ilustrator

90%

Gdzie pracuje...


  • Biuro Gorzów Wielkopolski:

  • Centrum Biurowe Wildom
  • ul. Nadbrzeżna 17/68
  • 66-400 Gorzów Wlkp.
  • Pn-Pt 10:00 - 18:00
  • biuro w gorzowie welkopolskim
  • biuro w gorzowie wielkopolskim wnętrze